Diskuze krakonošovy stovky

Diskuze není určena jako prostředek pro komunikaci s pořadateli, ale pro individuální domluvu mezi účastníky Krakonošovy stovky (např. odvoz, domluva přeprodeje přihlášky mezi účastníky, sdílení zážitků z Krakonošovy stovky apod.). Diskutující jsou povinni zachovávat ve svých příspěvcích slušnost. Slovní napadání, nadávky a vulgarity nejsou povoleny. Nevhodné příspěvky mohou být smazány.

Nový příspěvek:

Vaše jméno:
E-mail: Nepovinné - pouze pro oznámění odpovědi na Váš příspěvěk
Text příspěvku:
Vložit smajlíka:
Prosíme opište kód:
 

Výpis příspěvků:

Jirka - 2. 6. 2015 v 8:00

Ahoj, bohužel se nemohu K100 zúčastnit, přenechám svou registraci za původní cenu 500 Kč. Kontakt na
Pavel Abraham - 1. 6. 2015 v 21:44

Ahoj,
je možné převést registraci z K55 na K25 bez změny majitele registrace?
Dik Pavel
Jana, Sportchallenge - 3. 6. 2015 v 21:19

Na B25 to jde snadno (muzete to provest primo i po prihlaseni na strance sportchallenge.cz nebo jestli si netroufnete, napiste mi na info@sportchallenge.cz). K25 (pochod ne beh) nemerime, to je potreba se domluvit v DDM vrchlabi.
Aleš Novák - 1. 6. 2015 v 19:44

Mám dotaz- jestli bude upravený čas na kontrolách vzhledem k tomu,že se změnila trat a a dost lidí by to nestíhalo si čipnout už na Žalém.Nebo se bude tolerovat ,že lidi dojdou pozdějc na kontrolní bod.
Michal Kukla - 1. 6. 2015 v 17:46

Myslím, že díky rozhodnutí KRNAPu stovka přišla o jeden ze svých TOP momentů... sněžka byla vždy alespon pro mne to nej. Ale zase na druhou stranu je pravda, že ti stovkaři jenom chodí a koupí si maximálně pohled a pití... na tý lanovce se přeci jen vyrejžuje víc... Chápal bych, kdyby místo Žalý byla sněžka a lidi se valily v chumlu ale takhle.. mno někdo byl zase snaživý...
Jirka - 1. 6. 2015 v 18:54

Pro mne je zarážející, že je povolena Svatovavřinecká pouť (s oním počtem účastníků, kteří se na Sněžce budou tlačit v jeden okamžik), ale když si to člověk domyslí, je to jasné - věřící jsou v řadách poslanců či vládních úředníků a správa KRNAP spadá pod Ministerstvo životního prostředí.... BLIŽŠÍ KOŠILE NEŽ KABÁT. Příroda nepříroda, brouci nebrouci.
Eduard Hečko - 1. 6. 2015 v 15:30

Ahoj, ze zdravotních důvodů musím zrušit svou účast na K100. Přenechám registraci za původní cenu 500 Kč. Kontakt na nebo 723765894.
Eduard Hečko - 4. 6. 2015 v 10:59

Prodáno
Petr Špičák - 1. 6. 2015 v 14:05

Ahoj tak jsem sosnul trasu pro 2015, najdete ji zde https://webshare.cz/group/4721kg5sJ6/

Zdroj je http://www.movescount.com/moves...ebook

Záznam včerejšího tréninkového proběhnutí trasy Stovky, který budiž předlohou oficiální trati závodu včetně několika povolených zkratek (budou ještě jednotlivě popsány).
Juraj Calaj - 2. 6. 2015 v 10:59

Ahoj, mě to ukazuje trasu úplně jinou než je toto http://k100.ddmvrchlabi.cz/cz/trasy/k100
Nestala se někde chyba?:-)
Petr Špičák - 2. 6. 2015 v 11:12

Na FB K100 je uvedeno ze se jedna o oficialni trasu.

Mrkni na http://k100.ddmvrchlabi.cz/

Letošní  ročník Krakonošovy 100 doznává změny v trase. Ze strany KRNAPU došlo k omezení organizovaných  akcí probíhajících přes Sněžku i akcí  na Sněžce. Toto  opatření  postihlo i nás.

Letošní ročník  K 100 povede od startu  přes Valteřice, kde  bude 1.  kontrola, dále přes Žalý a po stejné trase jako v minulosti  přes Špindlerovu  boudu až na polskou Polanu. Následuje další změna. V novém úseku trasy poznáte neméně zajímavou část polských Krkonoš cestou přes Karpacz (občerstvení KPN) a Soví dolinu na Pomezní Boudy a dále  po stejné trase jako v minulosti do Pece pod Sněžkou.
Délka trasy i  po úpravách je  100 km.
Juraj Calaj - 2. 6. 2015 v 11:24

to ano, jen ta tvá trasa se mi ukazuje, že začíná v Bílé Třemešné a jde přes Pecka, Mostek, Vítězná, Staré Buky, Svatoňovice, Úpice a Dvůr Králové...
Nebo dělám něco špatně?
Petr Špičák - 2. 6. 2015 v 11:46

To neni MA trasa :-)
Mrkni na https://www.facebook.com/Stovk...ef=nf
Je u toho napsano
Záznam včerejšího tréninkového proběhnutí trasy Stovky, který budiž předlohou oficiální trati závodu včetně několika povolených zkratek (budou ještě jednotlivě popsány).

Pokud mas nejake dotazy asi kontaktuj poradatele
Juraj Calaj - 2. 6. 2015 v 13:10

aha, tak to není trasa krakonošovy 100, ale stovky podkrkonoším:-) Dík za objasnění;)
Petr Špičák - 2. 6. 2015 v 13:23

Smarija ja jsem vul omlouvam se. Pokud to pujde smaznu to at to neklmae
Kristýna Krulišová - 31. 5. 2015 v 21:16

Ahojte :-) mam na Vas takovy "technicky dotaz" hrozně ráda bych se přihlásila na tuto stovku, jenže... mám z toho trošku obavy, jelikož jsem v životě nic takového nešla... motivaci obrovskou mám, bohužel díky zdravotním problémům jsem posledních 5 let nedělala vůbec nic... může netrénovaný jedinec trasu zvládnout za 24 hodin? já to chci dojít, nejde mi o čas, ale někde se začít musí... díky za názory
miras - 31. 5. 2015 v 21:31

Ahoj, urcite se to da zvladnout i v pripade netrenovaneho jedince. Podle me staci 3 zakladni veci: pravidelne jist, pit a silna vule. Pri 100 km ti to vychazi chuzi neco pres 4 km/hod s prestavkami je potreba, abys mela prumernou rychlost cca 5 km/hod, coz si myslim, ze lze zvladnout. Z kopce se da jit rychleji a do kopce zase treba o neco pomaleji a +- ti to vyjdeSmajlík.
Hanka K. - 30. 5. 2015 v 9:26

Ahojky,
ač nerada Smajlík tak přenechám svoji registraci na K 100. Pokud budete mít zájem tak mi napište na
Hanka K. - 31. 5. 2015 v 19:01

Prodano
Smajlík
Martin Gazda - 29. 5. 2015 v 21:37

Jelikož se nemohu letos účastnit závodu nabízím startovní číslo ...
Lukáš - 29. 5. 2015 v 14:55

Ahojte, prodám svoji registraci ze zdravotních důvodů. Už dlouho se mi táhne zánět, vypadá to únavovou zlomeninu včetně trika jsem zaplatil 650 Kč, takže za stejnou cenu prodám.

Prosím ozvěte se na mail.
Díky a ať to běhá
Lukáš
Lukáš - 29. 5. 2015 v 14:56

Můj email je

TOPlist