Diskuze krakonošovy stovky

Diskuze není určena jako prostředek pro komunikaci s pořadateli, ale pro individuální domluvu mezi účastníky Krakonošovy stovky (např. odvoz, domluva přeprodeje přihlášky mezi účastníky, sdílení zážitků z Krakonošovy stovky apod.). Diskutující jsou povinni zachovávat ve svých příspěvcích slušnost. Slovní napadání, nadávky a vulgarity nejsou povoleny. Nevhodné příspěvky mohou být smazány.

Nový příspěvek:

Vaše jméno:
E-mail: Nepovinné - pouze pro oznámění odpovědi na Váš příspěvěk
Text příspěvku:
Vložit smajlíka:
Prosíme opište kód:
 

Výpis příspěvků:

Aleš - 29. 1. 2016 v 11:50

Ahoj. Měl bych zájem o jedno místo na letošní K100_2016. Předem díky za případné kontaktování.Aleš
Aleš - 4. 3. 2016 v 10:15

Netřeba mne již kontaktovat, místo mám.A.
Martina - 27. 1. 2016 v 12:57

Dobrý den, měla bych dotaz na pořadatele:
Proč na startovní listině nevidím svou zaplacenou přihlášku?
Děkuji.
Jana, Sportchallenge - 27. 1. 2016 v 13:57

napiste na , takhle jenom podle Vaseho presniho jmena to nereknu.
Bohouš - 26. 1. 2016 v 12:05

letos jedeme po třetí a je pravda že kapacita byla hned zaplněna ještě že kamarád  nás přihláseil hned v pátek dopoledne,zájem je enormní každý rok jsme se hlásili tak v klidu z kraje února,je pravda že běžecký sport provází enormní zájem když porovnávám kolik lidí bylo na startech závodů před 3-mi léty a kolik loni...a to beru jen náš pohár kladenska a rakovnicka...
Jirka - 25. 1. 2016 v 10:37

Ahoj " stovkaři " rádi bychom se přihlásili na K 100, ale místa jsou už obsazena.
Rád koupím tři místa pro mě a mé dva spolubojovníkySmajlík. Díky.
Lucie Sedlářová - 25. 1. 2016 v 10:00

Ahoj stovkaři...kdyby jste náhodou někdo nemohl jít....měla bych zájem o dvě místa. Díky moc Lucka
Martin - 25. 1. 2016 v 3:09

Opět špatně !!!

Jana, Sportchallenge - 19. 1. 2016 v 9:31
"V pondeli 25.1. se zacnou uvolnovat mista po nezaplacenych registracich."

Sami ale píšete

Splatnost přihlášky: 7 prac. dny

Ať počítám, jak počítám. Od pátku 15.1. je 7 pracovní den až do úterý 26.1.

Smajlík
Martin Staněk - 24. 1. 2016 v 14:53

ahoj přátelé dálkových pochodů, nemáte náhodou někdo informaci o tom kdy budou navyšovat počet přihlášek, jsem letos docela dost zklamaný :-( chtěl jsem se přihlásit 15.1.2016 ve 14.00 hodin a už bylo plno :-( loni jsem v pohodě stihl registraci v únoru a letos čtyři hodiny po zahájení už bylo plno :-( jsme čtyři co jsme rozhodnutí jít stovku i bez registrace ať se třeba KRNAP zblázní. Jinak při pohledu na startovku jsem koukal že na stovku je zatím zaregistrováno něco přes 300lidí tak nechápu proč se nemůžu zaregistrovat.Na nějaké držení registrací bych tady nehrál, prostě bych registraci uznal jen tomu kdo ihned zaplatí. Limit 500 lidí je dle mého taky postavený na hlavu, loni nás odklonili že se nešlo přes Sněžku ale lanovkou si na Sněžku vyvezou za slunného dne mnohem víc lidí než jde tenhle pochod a jsem si jist že pochodníků jim na Sněžku v jeden moment 500 lidí nepřijde. Na takové vzdálenosti se to tak roztrhá že tam maximálně přijdou desetičlenné skupinky, já bych limity zrušil, příroda je tu přece pro všechny a né aby nás limitovali :-(
Michal Flek - 24. 1. 2016 v 22:44

V pondělí 25.1. v 9:00
Frank - 21. 1. 2016 v 12:18

Dobré poledne,

odkoupím registraci na K100, cena dohodou.
Kontakt:
Milan - 20. 1. 2016 v 20:30

Dobrý den vážení organizátoři,
vím že tato otázka byla už položena.
Ale stále nikdo neopověděl a otázka zatím zapadla na další strany diskuze.
Zeptám se tedy znovu.
Co přesně znamená ten postupný start?
Budou tedy nějaké časové vlny, podle kterých nás budete pouštět na trať?
Chci jít K100 s kamarády, půjde tedy zařídit abychom mohli startovat společně?
A nebo můžeme vyrazit všichni už ve 20:00?
A jak to bude čipovým měřením?
Bude na náměstí čipová brána, jenž bude měřit čas startu?
Půjde nějak zařídit, abychom s kamarády měli všichni na vteřinu stejný čas startu?
S tím postupným startem jste si to myslím velmi zkomplikovali nejen nám, ale hlavně sami sobě. Jsem zvědavý, jak toto bude organizačně zvládnuto?
Dále by mne zajímalo, když už nebude hromadný start, zda bude před osmou hodinou, alespoň nějaké slavnostní zahájení 50. ročníku?
Tak jak to bývá na jubileních ročnících zvykem.
Díky moc za Vaše odpovědi, kterých se doufám dočkám. Přeji hodně sil do oraganizačních příprav. Přes všechno toto se moc těším.
Sobotková Šárka - 19. 1. 2016 v 11:54

Dobrý den,

je plno i na 55km? Nenašla jsem nikde, že by to bylo jasně napsané. Moc děkuji za odpověď.
Milan - 19. 1. 2016 v 12:55

Registrace na 55 je stále spuštěná.

TOPlist