Diskuze krakonošovy stovky

Diskuze není určena jako prostředek pro komunikaci s pořadateli, ale pro individuální domluvu mezi účastníky Krakonošovy stovky (např. odvoz, domluva přeprodeje přihlášky mezi účastníky, sdílení zážitků z Krakonošovy stovky apod.). Diskutující jsou povinni zachovávat ve svých příspěvcích slušnost. Slovní napadání, nadávky a vulgarity nejsou povoleny. Nevhodné příspěvky mohou být smazány.

Odpovědět na příspevěk:

OV - 19. 1. 2017 v 7:22

Samozřejmě, ono to ani jinak nejde, než se se chvílemi musí běžet, pokud se chce člověk během pochodu občas někde občerstvit.
Mně spíš jde o to, aby za pár let pochod neobsadilo 550 běžců, případně aby mi při pokusu o registraci systém nenapsal, že jsem nesplnil kvalifikační limity do pochodu :-)
Co se týká toho, že na K100 přijde naše ultravytrvalecká špička a tréningově si to zaběhne, proti tomu také nic nemám a naopak to vítám, protože jak píšeš, jinde je nepotkám.
Ohledně zkratek, já je nechodím, na Žalý to beru po žluté, jak je v plánku. Zkratkou to tam beru jen při výstupu na Žalý 8.5. jako všichni Vrchlabáci.
Jednou je to stovka, tak si ji nebudu zkracovat jen kvůli tomu, abych po pochodu mohl říkat, jak rychle jsem tu "stovku" ušel.
Je to možná dáno tím, že jako Vrchlabák v tom vidím hlavně tradici a ne závod, byť se samozřejmě snažím vždy zlepšit (ne za cenu zkratek) Smajlík


Vaše odpověď:

Vaše jméno:
E-mail: Nepovinné - pouze pro oznámění odpovědi na Váš příspěvěk
Text příspěvku:
Vložit smajlíka:
Prosíme opište kód:
  
TOPlist