Diskuze krakonošovy stovky

Diskuze není určena jako prostředek pro komunikaci s pořadateli, ale pro individuální domluvu mezi účastníky Krakonošovy stovky (např. odvoz, domluva přeprodeje přihlášky mezi účastníky, sdílení zážitků z Krakonošovy stovky apod.). Diskutující jsou povinni zachovávat ve svých příspěvcích slušnost. Slovní napadání, nadávky a vulgarity nejsou povoleny. Nevhodné příspěvky mohou být smazány.

Odpovědět na příspevěk:

Petr - 21. 6. 2023 v 7:59

Za mě velké pochybení organizátorů. Kor když moderátor na startu upozorňoval, že limit je sice 24 hodin, ale že se nikdo nemusí bát, že budou čekat mnohem déle a na nikoho na trati nezapomenou... Chtějí 1400 a pak ani nekontrolují, jestli člověk dorazí do cíle, jestli nezůstal ležet někde na trati. Mám tu akci rád, ale je pořád těžší si ty starty na ní nějak odůvodnit. Praha - Prčice startovné 40kč, samozřejmě bez nějaký občerstvovaček. Červenokostelecká 100, startovné pro nečleny klubu turistů 400, členové 300 a tam už nějaká podpora je. Akce pořádané Olafem za menší peníze neskutečné množství všeho na kontrolách a rozhodně na nikoho nezapomenou na trati. Samozřejmě jde vždy hlavně o zážitky a pokud člověk dorazí v pořádku do cíle, je pocit z akce pozitivní. Ale vůbec se nedivím, tvému zklamání. No pořád je co zlepšovat. Jinak trasu musím pochválit, taky se mi líbila, jak svou náročností tak tím, že jsme se podívali zase trochu jinam a občerstvovačky se taky rok od roku lepší. To že lidi nechodí tolik co dříve je za mě hlavně o tom, jak organizátoři dost lidí naštvali tím, že je osočili, že pijí moc vody na kontrolách (2019), do toho cena akce a to přehazování termínu akce, kdy ji nakonec dají na termín, který už má zamluven jiná akce patřící do CSUT. Za sebe musím říct, že jsem byl letos spokojen, je vidět, že organizátoři kritiku vnímají a z chyb se poučili. Držím pěsti, aby se akci do dalších let dál dařilo zlepšovat a aby na startu bylo zase plno :-)


Vaše odpověď:

Vaše jméno:
E-mail: Nepovinné - pouze pro oznámění odpovědi na Váš příspěvěk
Text příspěvku:
Vložit smajlíka:
Prosíme opište kód:
  
TOPlist