Talk about Krakonošova stovka

Diskuze není určena jako prostředek pro komunikaci s pořadateli, ale pro individuální domluvu mezi účastníky Krakonošovy stovky (např. odvoz, domluva přeprodeje přihlášky mezi účastníky, sdílení zážitků z Krakonošovy stovky apod.). Diskutující jsou povinni zachovávat ve svých příspěvcích slušnost. Slovní napadání, nadávky a vulgarity nejsou povoleny. Nevhodné příspěvky mohou být smazány.

Add new comment:

Your name:
E-mail: not required - for notification of responses to your post
Text:
Insert smiley:
Type code:
 

Comments:

Miroslav Havel - 5th April 2016 at 11.19 AM

Dobrý den,
mám zájem se zúčastnit Krakonošovy 100, ale pozdě jsem se registroval. Kdyby někdo z nejrůznějších důvodů nemohl a přenechal registraci, byl bych rád.
Miroslav  Kučera - 4th April 2016 at 6.45 AM

Dobrý den,

z pracovních důvodů se bohužel nemůžu účastnit K100 na kterou má platnou registraci, kdyby chtěl někdo koupit napište na
Andrea - 4th April 2016 at 8.54 AM

Ahoj, my bychom meli zajem. Poslala jsem email :-)
Jana - 3rd April 2016 at 4.01 PM

Dobrý den, vloni jsem bohužel ze zdravotních důvodů musela ze závodu odstoupit a letos bych ho moc ráda dokončila. Šli bychom ho rádi s manželem. Pokud byste někdo k odprodeji přenechal 2 místa na K100 byla bych velmi ráda a nesmírně vděčná. Prosím, když tak dejte vědět na e-mail . Moc děkuji Jana
Standa Hušek - 2nd April 2016 at 5.53 PM

Dobrý den, rád bych se zúčastnil letošní K100 již po šesté v řadě, ale jelikož jsem  29 náhradník oficiální cestou už asi nemám šanciSmajlík, chtěl bych poprosit pokud by někdo musel svou registraci zrušit, aby mne kontaktoval . Děkuji moc předem. Standa 724 176 185
Martin Holas - 2nd April 2016 at 10.26 AM

Zdravím,

měl bych zájem o registrace na K100, prosím o info, kdo nemůže, nechce atp. díky moc

Martin 739 022 095
Robert Hudecký - 30th March 2016 at 6.47 PM

Dobrý den, rád bych se zúčastnil letošního ročníku K 100. Jsem bohužel již jako 273 náhradník!!! Pokud by někdo prodal svou registraci, prosím pište na Děkuji RH
Jakub - 30th March 2016 at 11.54 AM

Koupím registraci na K100, pište na
Díky
Marek V - 28th March 2016 at 9.27 PM

ahojte, mam registraciu na K55. mozem ju bud posunut alebo stornovat, ale nikde na stranke som nenasiel ako ju stornovat? mal by niekto zaujem o miesto do 55 alebo mi pomohol so strornom? dakujem
Lukáš Vorlíček - 30th March 2016 at 2.28 PM

Dobrý den, měl bych zájem o registraci, pokud je ještě volná
Marek V - 30th March 2016 at 4.26 PM

zdravim, ano zatial je stale volna. moj mail je
Radim Zapletal - 26th March 2016 at 10.54 AM

Dobrý den, hlásím se také coby zájemce o registraci. Kdybyste někdo prodával, napište mi, prosím na email: . Díky.n Smajlík
Jarda - 25th March 2016 at 8.33 PM

Ahoj, na K100 jedu z Vysočiny (Ždírec n. Doubravou) sám, nechtěl by se někdo podělit o náklady na cestu?SmajlíkSmajlík

TOPlist