Dyskuzja rajdu Krakonošova stovka

Diskuze není určena jako prostředek pro komunikaci s pořadateli, ale pro individuální domluvu mezi účastníky Krakonošovy stovky (např. odvoz, domluva přeprodeje přihlášky mezi účastníky, sdílení zážitků z Krakonošovy stovky apod.). Diskutující jsou povinni zachovávat ve svých příspěvcích slušnost. Slovní napadání, nadávky a vulgarity nejsou povoleny. Nevhodné příspěvky mohou být smazány.

Nowe wystąpienie:

Wasze imę:
E-mail: Nie trzeba wypielniać - tylko przy pożadaniu o odpowiedz na wasze wystąpienie
Tekst wystąpienia:
Wpisać emotikon:
Prosze opisać kod:
 

Wypisanie wystąpień:

Belbo - 19. 6. 2011 v 12:26

K100: pěkný pochod, mám zážitek :-). Uvítal bych více jídla/pití (aby zbylo i na amatéry) nebo event. dek apod. i za cenu zvýšení startovného na hranici kolem 300 Kč např. Předejít přihláškám na poslední chvíli lze větším rozdílem mezi verzemi startovnými: letos 150 a 170Kč, třeba 150 a 250 Kč. Jelikož se to chystám napřesrok opravdu dojít , mohl by být v cíli nějaký velký stan, kde by byl masér a zdravotník (Smajlík)!
Pavel - 19. 6. 2011 v 14:40

To si dÄ›láš srandu ne. Ĺ el jsem skoro poslednĂ­. JĂ­dla bylo všude dost a my co jme došli žádnĂ©ho masĂ©ra nepotĹ™ebujeme! Gratuluji vĂ˝tÄ›zĹŻm, ale i všem ĂşspěšnĂ˝m účastnĂ­kĹŻm.  Jediná malinká vĂ˝tka k chaotickĂ© prezentaci.  Jinak všechno super. OrganizátorĹŻm moc dÄ›kuji.  
VSA - 19. 6. 2011 v 21:13

Horni Misecky a Harrachov jsem mijel asi 1hodinu pred uzaverou a uz nebyl caj a ni nic na zub. Dal uz bylo vseho dost. Me to bylo sumak, nejak zastavam nazor, ze si ma kazdy vse tahnout v batuzku. Ale kdyz je, tak po tom chnapnu Smajlík

Taky dekuju vsem za usporadani teto akce, krasne jsem se prosel. Na priste koukejte poresit to pocasi a tim nemyslim, ze budou padat kropupy Smajlík

PS: Ta virivka a maserka je super napad! Smajlík
Belbo - 20. 6. 2011 v 10:58

Ještě poznámka: K100 jako vlajková loď víkendu bude zřejmě získávat na prestiži (viz novinky: zařazení k100 jako kvalifikace na horský marathon Mount Blanc), což se projeví i v účasti: letos 260, napřesrok 360 ??. Takový akce se prostě dostávají do módy (viz prudce rostoucí obliba městských marathónů). Organizace se tomu bude muset kapacitně přizpůsobit: na startu a na Žalým budou muset třeba bouchat razítka 2 lidi (teoreticky ideální jsou ovšem čipy jako u marathonů, aby rodinní příslušníci mohli on-line sledovat své hrdiny Smajlík). Ještě dva výkřiky do tmy: start na náměstí? profil na FCB? (možnost strukturované diskuse). Tak příští rok naviděnou Smajlík
Radim - 21. 6. 2011 v 17:08

To je myslím velká pravda. Tenhle závod si zaslouží být a nejspíš i bude ještě populárnější. Bude nejspíš třeba se na to přichystat. Start na náměstí by pomohl. Zrušení razítek v místě startu (samoúčelná extra-fronta) rovněž. Možná i víc než jedna (pánská) sprcha v Pelíšku (?). Každopádně to letos byl velkolepý zážitek! Díky. R.
Michal Trýzna - 17. 6. 2011 v 19:23

jak to funguje s ojdezdem kj 35 ? to přijedu k DDM a hned jedu ?:-D
Olaf - 16. 6. 2011 v 3:37

článek o Krakonošově stovce na behy.cz
http://www.behy.cz/poste...s/951
Janka - 14. 6. 2011 v 14:00

Okrem odvozu z Brna, hľadám aj parťáka/čku, ktorý by nechcel ísť stovku sám. Trošku sa v noci v lese sama bojím :-) . Janka,30,Brno
kiss2009 - 16. 6. 2011 v 13:52

Ahoj,odvoz nabídnout nemůžu, ale jde nás pět bab, tak se můžeš připojit.Kristina
Michal - 14. 6. 2011 v 12:15

Dobrý den,
v propozicích, které jsem dostal emailem, je napsáno, že na kontrolních bodech budou tekutiny/ionťák. Platí to i pro stovku? Tedy bez jídla (loni výborný chleba se sádlem v Harrachově a třeba polévka na Lužické boudě nebo buchty na Pomezkách?
díky za odpověď   M.
DDM Vrchlabí - 16. 6. 2011 v 16:41

Občerstvení bude zhruba ve stejném rozsahu jako vloni.
Laˇda - 17. 6. 2011 v 12:13

Prosím o informaci v jakém rozsahu to loni bylo. Děkuji
Michal - 17. 6. 2011 v 13:14

Žalý-ionťáky,čaj; Mísečky-pití, myslím že i občerstvení; Harrachov - pití + výborný chleba se sádlem a jiné občerstvení; Lužická - polévka; v Polsku pití, buchty, oplatky; Pomezky pití + myslím buchty a jiné jídlo; Pec - pití, myslím i buchty, tyčinky apod. Víceméně stačí nádoba na pití nebo camel a dvě tří tyčky a dá se to bez větších zásob jít/běžet. Samozřejmě pokud člověk ví, co vydrží jeho žaludek a má vyzkoušené kombinace jídla. To, co je jindy bez problémů, se po několikahodinové zátěži může objevit jako nepřekonatelný trávící problém. /// Organizátoři, Horská služba a lidi kolem to mají dobře připravené, přestože startovné je nízké. Dělají to ze zájmu, ne pro peníze. Takže by jsme jim měli už při prezentaci děkovat Smajlík
Michal - 17. 6. 2011 v 13:17

ještě jsem zapomněl Smajlík - chce to být raději rychlejší, aby Ti "žrouti" před Tebou nesnědli to nejlepší
Janka - 13. 6. 2011 v 12:27

Ahoj, nemá niekto voľné miesto autom z Brna?
On. - 17. 6. 2011 v 12:11

... to dojdeš.Smajlík
Janka - 17. 6. 2011 v 12:14

dnes to nestíham kvôli práci, ale v nedeľu s tým samozrejme počítam, môžeš sa pridať Smajlík
Rostislav Robovský-drak - 12. 6. 2011 v 14:31

DOBRÝ DEN(NAZDAR)ZASLAL JSEM ZÁPISNÉ 25.5.2011 PŘÍKAZEM ČESKÁ SPOŘITELNA účet:19-1304139399/0800    K 100 ROBOVSKÝ
 JE VŠE V POŘÁDKU.PŘEJI KRÁSNOU DEDĚLI-DRAK
DDM Vrchlabí - 13. 6. 2011 v 12:59

Dobrý den, platbu jsme na účet nedostali, zeptejte se ještě v bance z které jste peníze posílal, jestli nevznikla nějaká chyba při jejich odesílání. Číslo účtu máte správné.
Také jsem si všimla, že vaše jméno je v přihláškách dvakrát jednou 25.května a podruhé 12.června 2011 Je to shoda jmen a ročníků, nebo jste se přihlásil dvakrát?
Michal Trýzna - 22. 5. 2011 v 14:27

dobrý den jak se to má s přihláškami ?
Olaf Čihák - 2. 3. 2011 v 21:32

Ahoj,
rád bych vás všechny pozval na
Stovku Jarním Šluknovskem. Bude to první letošní akce mezinárodního seriálu horských pochodů Československá tisícovka. Je připravena velmi atraktivní trasa v národních parcích České a Saské Švýcarsko. http://jarnim-sluknovskem.webnode.cz/
Ivča - 1. 8. 2010 v 23:11

Čaute - mám pár fotek z trasy 55, takže pokud se chcete podívat, tak :

http://iva82.nafotil.cz/krakonosova100/

nebo pro facebookáře:

http://www.facebook.com/album...57334

mělo by fungovat Smajlík

TOPlist